Antioksidantas (Zellschutz) apelsinų skonio

 • Antioksidantas (Zellschutz) apelsinų skonio

  50 

    Antioksidantas (Zellschutz) apelsinų skonio  

 •  FitLine Zellschutz Antioxy yra stiprus antioksidantas, kuris palaiko imuninę sistemą. Šis produktas yra turtingas riebaluose tirpstančiais antioksidantais, tokiais kaip vitaminas E ir beta-karotinas, kurie yra micelizuotoje formoje, užtikrinantys jų visišką absorbciją organizme ir eliminuojantys perdozavimo riziką. FitLine Zellschutz Antioxy yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems blogus įpročius, tokius kaip nikotino, kofeino ar alkoholio priklausomybė. Produkto sudėtyje yra pagrindinių antioksidantų, tokių kaip beta-karotinas, vitaminai E ir C, selenas, ir bioflavonoidų kompleksas. 

   Sudėtis: fruktozė, maltodekstrinas, rūgštiklis (citrinos rūgštis), kvapiosios medžiagos, karotino milteliai, apelsinų koncentratas, vitaminas C, natrio citratas, saldiklis (steviolio glikozidai), kalcio ortofosfatas, vitaminas E, natrio selenitas. 

  Vartojimas: 7,5 g „Zellschutz“ (1 šaukštelis su kalva) miltelių ištirpinkite 150 ml šalto vandens, maišykite, kol milteliai visiškai ištirps.  Rekomenduojama 1 Zellschutz gėrimas per dieną. Gerkite ką tik paruoštą gėrimą! Jis gali būti derinamas su kitais „FitLine“ produktais – Activize, Basics, Restorate ir kt. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. 

  Laikymas:  Laikyti ne aukštesnėje nei +25C temperatūroje vaikams nepasiekiamoje vietoje.  

   Kokybė ir ingredientai:

  Aktyviųjų medžiagų produktų technologija (Mitybos grupės gaminys NGP®)

  Maistinių medžiagų gabenimo koncepcija NTC®

  Produktas atitinka GMP® (gerą gamybos praktiką).

  Kokybės kontrolę teikia TÜV SÜD laboratorija 

  Itrauktas į Kelno sąrašą. 

   

  Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės 

Powered by Smartsupp