APIE FITLINE

 •   Kas daro FitLine produktus unikaliais? 

   Kasdieninis skubėjimas, stresas ir netinkama mityba yra pagrindinės priežastys, kurios stipriai mažina mūsų gyvenimo kokybę, produktyvumą darbe ir gyvenimo džiaugsmą. FitLine maisto papildai skirti papildyti kasdiens mitybos spragas, pagerinti sporto rezultatus ir naudojami reabilitaciniuose medicinos programose.

  Sveikata, grožis, gerovė ir ilgalaikis darbingumas: Kas ne trokšta viso šito? FitLine serijos produktai iš PM-International AG padės pasiekti šiuos tikslus. Ir tai gali būti pasiekta net senatvėje. Mūsų aukštos kokybės produktai turi unikalią maistinių medžiagų pernešimo (NTC®) koncepciją. NTC visada pristato maistines  medžiagas tik tada, kai jos reikalingos, ir tiksliai ten, kur jos reikalingos - ląstelių lygmenyje! Iš vidaus ir iš išorės! 

   Kad jaustumetės energingi ir išlaikytumėte gerą fizinę formą. Žinomi sportininkai ir žmonės, kurie laisvalaikiu užsiima sportu, tiek Vokietijoje, tiek užsienyje, žino FitLine serijos produktų privalumus ir juos vertina. Aukštos kokybės sporto mityba iš PM-International AG padeda jiems siekti vis naujų rekordų.

   

  Papildai FitLine

   FitLine papildai padės jums įveikti kasdienius iššūkius ir padės išlikti sveikiems! Jie padės sustiprinti jūsų imuninę sistemą, širdį bei kraujotaką. Jūsų sveikata išliks nepriekaištinga, o jūs būsite energingaii visą dieną.

  Aukščiausios kokybės mitybos papildai su FitLine prekės ženklu yra parengti vadovaujantis naujausiais moksliniais tyrimais. FitLine produktai atitinka aukštščiausius saugos standartus.

  PM-International pritaria šiuolaikinės mokslo nuomonei, kad svarbu ne tik TAI, ką valgome, bet, svarbiausia, kiek iš to absorbuojame ir tai pasiekia mūsų ląsteles. Būtent tai atspindi mitybos medžiagų transportavimo konceptas

  ir čia slypi jo esmė. Šie puikūs produktai taip pat prieinami Lietuvoje. Jūs galite juos įsigyti kaip įprastas vartotojas ir mėgautis sveikata ara tapti verslo partneriu.  

   

  Tai liudija šimtai tūkstančių patenkintų klientų iš viso pasaulio. Galite tuo ir patys įsitikinti. Pajauskite  gyvenimo kokybę, energiją ir sveikatą su FitLine®!

  Apie produktų poveikį, tvirtina klinikiniai tyrimai. Moksliškai įrodytas, greitas medžiagų pasisavinimas, naudojant pažangias technologijas, suformavo pagrindą, patentams gauti.

  GMP ir ISO farmacijos pramonės griežčiausiais standartais pagrįsti gamybos procesai, užtikrina saugumą ir aukštščiausią kokybės lygį.

  Produktuose nėra nandrolono ar kitų anabolinių medžiagų ar medicinos aktyvių medžiagų. PM-International įsipareigojo savo produktus savanoriškai tikrinti dėl anabolinių ir androgeninių steroidų. 

   

   

   Kokybė

  GMP - geros gamybos praktikos

  GMP nurodo kokybės gamybos proceso ir gamybinės aplinkos užtikrinimo instrukcijas, naudojamus, pavyzdžiui, vaistų ir veikliųjų medžiagų gamyboje.

  Norėdami užtikrinti maksimalų produkto švarumą ir saugumą vartotojui, žaliavos (kiekviena partija) ir paruoštas produktas yra tikrinami mikrobiologinių, cheminio, organoleptinio ir fizinio kontrolės metodu. Be abejo, taip pat atliekame produkto stabilumo bandymus ir laikome archyvinius mėginio egzempliorius. Mes užtikriname mūsų produktų stebimąjį rodiklį bent 3 mėnesius po galiojimo pabaigos.

  DIN ISO 9001

  Kokybės užtikrinimo standartas, kurio laikantis galima patikrinti tiek tiekėją, tiek gamybos procesą. Turime griežtą kokybės užtikrinimo kontrolę.

  International Featured Standard (IFS) -

  Vienintelis standartas maisto produktų saugumo ir gamintojų kokybės kontrolėje, kuris užtikrina vienodus reikalavimus visoms prekėms ir paslaugoms.

  Kontroliavimo koncepcija, naudojant ELAB Analytik GmbH

  Įmonė ELAB Analytik GmbH yra laboratorinės analitikos paslaugų teikimo įmonė ir turi beveik 40 metų patirtį maitinimo produktų, gėrimų, aplinkos objektų ir toksikologijos analizėje.

  Mums svarbiausia yra skaidrumas ir kokybė. Dėl šios priežasties mes reguliariai įtraukiame nepriklausomą organizaciją - ELAB Analytik GmbH - į mūsų produkto kokybės analizę. Tai globalus dalyvis ir nepriklausomas partneris, turintis 24 000 darbuotojų ir 800 filialų, kuris atlieka FitLine produktų analizes. Mėginiai parenkami atsitiktine tvarka tiesiogiai iš PM-International įmonės centrinio sandėlio. Tai leidžia nuolat užtikrinti nešališkumą ir sąžiningą mėginių pasirinkimą, nepriklausomą kontrolę. ELAB Analytik GmbH nurodytų kokybės parametrų analizė, reguliariai atliekama nepriklausomoje organizacijoje, papildo mūsų vidaus gamybos kontrolę ir padeda nuolat gerinti mūsų produktų kokybę. Kai kuriuose FitLine produktuose etiketėje yra nuoroda (QR kodas) į nepriklausomos ELAB Analytik GmbH įmonės svetainę su išsamiomis kontrolės tvarkaraščio informacija (kontroliuojami parametrai ir kontrolės dažnumas). 

   

  Patikrinti produktai - jūsų saugumo užtikrinimas

  Visi FitLine maisto papildai yra įtraukti į "Kölner Liste®" sąrašą. Šiame sąraše yra produktai, patikrinti pasaulinio lygio pirmaujančioje laboratorijoje, specializuojančioje dopingo priedų maisto papildams aptikimo srityje. Išsamiau informacijos galite rasti svetainėje www.koelnerliste.com.

  FitLine produktų tikslas išlaikyti aukštą darbingumą iki gilios senatvės. Nes tikslas yra pristatyti maistingas medžiagas ten, kur jų reikia - 70 trilijonams mūsų ląstelių, iš kurių sudarytas žmogus. Daugiau energijos ląstelėse - daugiau sveikatos, darbingumo ir ištvermės iki vėlyvo amžiaus! Galų gale, jei organizmo ląstelės yra sveikos, tai ir mes esame sveiki ir energingi!

  Pagerinamas širdies ir kraujagyslių, imuninės, nervų sistemos veikimas, prasideda aktyvus senėjimo proceso slopinimas. Iš karto pajuntamas darbingumo, koncentracijos ir lytinės funkcijos pagerėjimas, gerėja psichinė būsena, odos, plaukų, nagų išvaizda. Visos šios savybės priskiria FitLine® produktus sėkmingam senėjimo procesų stabdymui. FitLine produkcijos asortimentas turi mažą glikeminį indeksą ir rekomenduojamas žmonėms, turintiems antsvorio. 

   

   Žmogus yra tai, ką valgo ir absorbuoja ir pasisavina!

  Kokio prasmė yra dideles vitamino ir mineralų kiekis maisto produktuose, jei jie visiškai neveikia arba veikia tik dalinai, nes nėra pasisavinami? Jei jūs maitinatės subalansuotai, optimaliai ir stebite savo gyvenimo būdą, tai yra jūsų sveikatos, energijos, jaunystės, lieknumo ir grožio paslaptis.

   Pažvelkime: kaip su FitLine lstelės energijos koncepcija galime pasiekti tai, ko norime? Kokią unikalumą turi mūsų produktai? Reikia suprasti, svarbu ne tai, ką vartojate. Svarbiausia tai, kas jūsų organizme gali būti pasiekiama ląstelių lygiu.

  Būten tai yra maisto papildų FitLine pagrindinis bruožas. Maistinės medžiagos tiekiamos tiksliai ten, kur jos veikia, t.y. iki jūsų 70 trilijonų ląstelių. Unikali maistinių medžiagų pristatymo koncepcija, kuria buvo kuriama daugiau nei 20 metų, suteikia iki penkių kartų geresnį rezultatą. Ji yra esminė FitLine maisto papildų lastelių energijos koncepto dalis, kurii FitLine produktus išskiria iš kitų formų, tokių kaip kapsulės, tabletės ir kt. 

   Jos pagrindinė užduotis yra pasiekti didesnį poveikį, pristatant maistines medžiagas tiesiai į ląstelių lygį. Žmogus yra tai, ką jis valgo ir absorbuoja, ir šį teiginį būtina neužmiršti. Šį tikslą galima pasiekti optimalia maistinių medžiagų pristatymo koncepcijos pagalba.

  Ši koncepcija apima daugybę veiksnių:  Maistinių medžiagų vartojimas skystoje formoje, maistinių medžiagų derinimas ir jų sąveika grupėse, integruotos ayurvedinės žolės ir ekstraktai, transferiniai katalizatoriai, CD-Complex technologijos, mioceliavimas.

  Visi šie veiksniai prisideda prie to, kad mums pavyko pasiekti nuo trijų iki penkių kartus geresnį ir greitesnį veikliųjų medžiagų absorbcijos rezultatą, taip pat didinant deguonies pasisavinimo kiekį. Maistinių medžiagų pristatymo koncepcija yra unikalus FitLine papildų mitybos linijos konceptas.

   Gyvenimo energija yra ląstelių energija, o ląstelių energija yra gyvenimo energija. Kai trūksta energijos lastelėse, tai pasireiškia mūsų sveikatos būkle: galvos skausmai, alergijos, nugaros skausmai ir panašiai, jaučiamės pavargę, silpni. 

  Jeigu nieko su tuo nedaryti ir tęsti tokį gyvenimo būdo, nesubalansuotą mitybą, judėjimo nebuvimą, stresinių situacijų nevaldymą, tai virs ligomis o veliau, gali pasibaigti mirtimi. 

  Kaip galime išsivaduoti iš šio uždaro rato? Nepriklausomai nuo to, ar kreipsimės į natūralią mediciną ar šiuolaikinę mediciną, vienintelis sprendimas - tai sveikas gyvenimo būdas. Optimalios mitybos srityje FitLine maisto papildai yra ne kas kita, kaip aukso raktas į tą pačią sveiko gyvenimo būdo koncepciją.

  Padidinus ląstelių energiją, aktyvuojant jų veiklą, naudojant FitLine produktus, mes  teigiamai veikiame mūsų organizmo energetinį lygį. Tai reiškia, kad mes vėl einame į viršų, ten, kur daugiau jaunatvės, gyvavimo jėgos ir sveikatos.

  Kad mūsų ląstelės galėtų gaminti daugiau energiją, jos taip pat turi gauti daugiau maistinių medžiagos ląstelių lygmeniu, tarsi malkos krosniai. Mūsų organizmui tai yra gyvybiškai svarbios medžiagos,  vitaminai, mineralai ir fermentai. Jie uždega mūsų maistines medžiagas, mūsų "malkas" - riebalus, angliavandenius ir baltymus. 


  Tam kad degtų malkos krosnyje reikalingas deguonis ir mūsų ląstelėms generuoti energiją reikia deguonies. Be deguonies negalima deginti, pvz., riebalų. Kai krosnyje dega malkos susidaro pelenai. Tas pats, tik perkeltina prasme, vyksta mūsų ląstelėse. Metabolizmo procese susidaro toksinai, organizmo oksidacijos lygis didėja. Tai reikia  ląstelės turi būti išvalytos. Kaip ir krosniai, mūsų ląstelėms reikia priežiūros.

  Kiekviena krosnimi reikia rūpintis ir mūsų ląstelėms reikia to paties, kad jos būtų jaunos, elastingos, kad medžiagų apykaita veiktų optimaliai, o jūs išliktumėte pilni energijos. Tai galima pasiekti balansuojant mitybą. Pavyzdžiui, naudojant vitalines medžiagas, o svarbiausia - antioksidantus. 

   

    FitLine® produktų viena iš svarbiausių privalumų yra maisto medžiagų pernešimo koncepcija:

  1. Pirmasis žingsnis - žarnyno mikrofloros atjauninimas.

  2. Skystos formos produktas užtikrina greitą maisto medžiagų absorbciją, skirtingai nei kapsulės ir tabletes; jis akimirksniu tirpti ir yra greitai absorbuojamas.

  3. Gėrimas susideda iš ypatingos natūralių biologiškai aktyvių medžiagų kombinacijos.

  4. Išskirtinio bioaktyvių medžiagų junginio.

  5. Turi optimalu pH lygį. 

  6. Turi tiksliai apibrėžta ingredientų kiekį.

   7. Ypatinga riebalus tirpinančių vitaminų miceliacija, užtikrina 5 kartus greitesnį ir efektyvesnį biologiškai aktyvių medžiagų absorbciją, palyginti su tabletėmis ar kapsulėmis.

  FitLine produktų gamyba turi griežčiausią tarptautinės kokybės ir švaros kontrolės patirtį. FitLine produktų gamybos procesas organizuojamas maksimalaus skaidrumo lygmeniu.

   

   BENDRADARBIAVIMAS

  Darbas su geriausiais. Tyrimai ir inovacijos.

  PM-International bendradarbiauja su daugybe Europos universitetų, pvz., su Fraunhofer institutu.2016 m.buvo pradėtas strateginis partnerystės susitarimas su Liuksemburgo mokslo ir technologijos institutu (LIST), kurio tikslas yra stiprinti moksliniustyrimus ir kurti inovacinius natūraliomis priemonėmis pagrįstus papildus.

  Nauji papildai papildys mūsų gaminių linijas sveikatai, gerovei ir grožiui. Taip pat įmonėje veikia mokslinė taryba, kurioje dalyvauja patyrę ekspertai iš įvairių sričių, nuo receptūrų kūrimo iki gamybos. Mokslinės tarybos pagrindinės veiklos kryptys apima inovacinių produktų plėtojimą ir unikalaus NTC® koncepto tobulinimą. 

   
  2019 m. įmonė PM-International ženkliai prisidėjo prie Jozefo Resselio centro sukūrimo Austrijos taikomųjų mokslų universitete.

  Ši bendradarbiavimo partnerystė leis PM-International reikšmingai tobulinti savo mokslinius tyrimus, siekiant sukurti inovatyvius produktus sveikatai, fiziniam aktyvumui, gerai nuotaikai ir grožiui. 

   

   KAS YRA NTC®?

  Maistinių medžiagų pernešimo (NTC®) koncepcija leidžia tiekti mitybos medžiagas būtent tada, kai jų reikia ir tiksliai ten, kur jų reikia - iki ląstelių lygio, iš vidaus ir iš išorės.

  Įmonė PM-International AG yra pirmoji ir vienintelė įmonė, kuri sukūrė mitybos medžiagų pristatymo koncepciją, siekdama padidinti jų biologinį prieinamumą, pagreitinti ir pagerinti jų absorbciją. Mes naudojame sinergiškų efektų tarp atskirų mitybos medžiagų potencialą ir deriname medžiagas, kurios turi didžiausią biologinį prieinamumą, idealiai sąveikauja tarpusavyje ir suteikia nuostabius tarpusavyje stiprinančius rezultatus.

  Mes tapome pirmąja įmone, naudojančia ekskliuzyvią microSolve® technologiją, siekdama efektyviai įtraukti riebalams tirpstančias medžiagas į vandens tirpalą. Mes šią metodiką tobulinome taip, kad galėtume atsisakyti cheminių konservantų naudojimo. 

    Kokį vaidmenį NTC® mitybos medžiagų pernešimo koncepcija atlieka FitLine produktuose?

  NTC®, pirmiausia, suteikia organizmui prielaidas optimaliam maisto medžiagų, vitaminų ir mineralų įsisavinimui - nesvarbu, ar jie gaunami iš maisto produktų, ar iš FitLine produktų.

  NTC®, antra, užtikrina, kad vertingos mitybos medžiagos ir biologiškai aktyvios medžiagos, esančios FitLine produktuose, patektų į organizmą kuo greičiau, būtent ten, kur joms reikia, t.y. per žarnyną į kraują ir iš ten - į organizmo trilijonus ląstelių.

  NTC® koncepcija padaro FitLine produktų liniją vientisą ir unikalų. Tai yra FitLine pagrindas, širdis! Tai užtikrina FitLine veiksmingumą ir sėkmę! Tai yra tai, kas padidina FitLine produktų vertę lyginant su kitais produktais! Klientai ir verslo partneriai gauna naudos iš NTC® ir jo privalumų! 

   FitLine Basics gėrymas yra išbandytas iš mokslinės perspektyvos.

  Laboratorinis tyrimas: biologinio prieinamumo padidėjimas. Daugeliui maistinių medžiagų biologinio prieinamumo galimybė ar galimybė būti absorbuoti organizmo yra mažesnė nei 10%. Šiame tyrime buvo lyginama maistinių medžiagų absorbcijos galimybė dviejose grupėse, naudojant FitLine Basics ir ne. Rezultatai buvo labai įspūdingi: pagrindinių maistinių medžiagų absorbcija žymiai padidėjo. Pavyzdžiui, seleno absorbcija buvo 40 (be Basics) ir 58,2 (su Basics) mikrogramai / ml serume, vitamino B6 - 266 (be Basics) palyginti su 670 (su Basics) ng / ml. Taip pat pastebimas koenzimo Q10, beta-karotino ir vitamino C absorbcijos padidėjimas. Tai rodo, kad FitLine Basics sudėtis padidina visų tuo pačiu metu su Basics vartojamų maistinių medžiagų absorbciją. Iš viso maistinių medžiagų absorbcijos pagerinimas siekė nuo 20 iki 250%! 

   FitLine Basics formulė žymiai padidino maistinių medžiagų absorbciją.

  Seleno padidėjimas + 30%

  Vitamino B6 padidėjimas + 250%

   Q10 padidėjimas + 30% 

   Beta-karotino padidėjimas + 60% 

   Vitamino C padidėjimas + 39%. 

   

  FitLine Skin kosmetika

  FitLine Skin kosmetikos serija grindžiama kokybe ir efektyvumu. Dėka maistinių medžiagų pristatymo NTC koncepcijos, sudėtyje esantys suderinti komponentai patenka į gilumines odos sluoksnius. Mes siūlome jums valomąją, priežiūros ir anti-aging odos priežiūros sistemą, specialiai pritaikytą jūsų odos tipui. Taip mūsų produktai tenkins visus jūsų lūkesčius. Maksimalus saugumas atitinka GMP tarptautiniams geros gamybos praktikos principams. 

   

   

   

   Mūsų mokslininkų komanda

  Mokslinio tarybos sudėtyje, kuri sukūrė minėtąją koncepciją, yra tarptautinė ekspertų komanda iš įvairių sričių: gydytojai, mitybos specialistai, biologai, biochemikai, fiziologai ir kiti specialistai. Jau 20 metų mes nuolat tobuliname NTC®, optimizuodami ją kasmet. Dėl savo patirties PM-International garantuoja, kad produktai visada atitiks aukščiausius kokybės standartus. 

   

Powered by Smartsupp