Dažniausiai užduodami klausimai

 • Dažniausia užduodami klausimai apie FitLine produktus.

  Kai jaučiate alkį, einate ir valgote. Kai jaučiate skausmą, vartojate vaistus. Tačiau jei jaučiate nuovargį, sumažėjusią energiją, dirglumą, mieguistumą ar nemigą, apatiją, džiaugsmo gyvenime stoką, depresiją, prastą nuotaiką, didesnį norą valgyti saldumynus, miltus, rūgštų, sūrus, alkoholį ir kitus dalykus, tai gali būti signalas, kad rimtai turėtumėte apsvarstyti savo mitybą ir pagalvoti apie FitLine papildų vartojimą, nes 80% mūsų sveikatos priklauso nuo tinkamos subalansuotos mitybos.

  KODĖL VARTOJANT ACTIVIZE ATSIDARO ODOS PARAUDIMAS, JAUČIAMAS DILGINIMAS, NIEŽULOS IR "ŠILDYMAS"? Activize Oxyplus sukurtas kaip konceptualus mitybos medžiagų pernašos į ląsteles modelis, todėl jo sudėtyje yra niacinas arba nikotino rūgštis, kuri veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, ypač plečia smulkesnes periferines kraujagysles, pagerindama kraujo apytaką, aktyvina kraujo tekėjimo greitį, mažina padidėjusį cholesterolio kiekį ir mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Kai kuriais atvejais nikotino rūgšties vartojimas gali sukelti odos paraudimą, dilginimą ir niežulį (kraujagyslių reakciją, kurią sukelia kraujagyslių plečiatis), kartais vietinį kūno temperatūros padidėjimą, galvos svaigimą, kraujotakos jausmą galvoje ir niežulį. Šie reiškiniai yra natūralūs ir savaime praeina per 15-20 minučių. Norint, kad reakcija praeitų greičiau, galite išgerti stiklinę vandens. Galite palyginti nikotino rūgšties poveikį tablečių pavidalu, kuris pradeda veikti per 30-40 minučių nuo vartojimo, su Activize Oxyplus, kurio poveikis prasideda per 5 minučias. Šis efektas patvirtina mitybos medžiagų pernašos į ląsteles koncepcijos veiksmingumą. 

    KAS YRA FITLINE PAPILDOMO MAISTO PRODUKTAI - MAISTAS AR VAISTAI? AR JIE GYDO LIGAS? Žmogaus organizmui maistas reikalingas kaip statybinė medžiaga naujų kūno ląstelių kūrimui (tai baltymai ir riebalai), energijos gavimui (angliavandeniai), medžiagų apykaitos procesų pagreitinimui (vitaminai, mineralai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos) ir ląstelių apsaugai (antioksidantai).

  Be maisto negali įvykti organizmo gyvybinės funkcijos. Dar prieš šimtą metų mūsų maistas buvo visiškai subalansuotas pagal visus rodiklius. Bet jau kelis dešimtmečius vyksta chroniškų ligų augimas, kuris susijęs su nepakankamu maisto prisotinimu mums būtinomis medžiagomis.

  Maisto papildai nėra vaistai, tačiau jų reguliarus vartojimo gali turėti teigiamą poveikį daugeliui mūsų organizmo organų ir sistemų. Priežastis yra ta, kad daugelio ligų priežastis yra būtent vitaminų ir mikroelementų trūkumas. Papildomo maisto produktai gali papildyti šį trūkumą. Akivaizdus pavyzdys: daržovės ir vaisiai - kopūstai, morkos, obuoliai ir kt., kurie nėra vaistai, tačiau turi daugybę gydomųjų savybių.

  Šiuolaikinio gyvenimo faktas yra tas, kad, maitindamiesi įprastiniu maistu, mes beveik negalime aprūpinti savo organizmo visais reikalingais elementais. Kasdien mums reikia: 60 mineralų, 16 vitaminų, 8 pagrindinių amino rūgščių, 3 pagrindinių riebiųjų rugščių kasdien, t. y. daugiau nei 90 vitaminų ir mikroelementų, mūsų kasdienėje dietoje, kitu atveju gali išsivystyti elementų trūkumo sukeltos ligos ir reikšmingai sumažėti imunitetas. Jei analizuojame tradicinę mūsų gyventojų mitybą, galime padaryti nelinksminąs išvadą - maisto problemos yra pagrindinė priežastis, kodėl tik nedaugelis žmonių gali sakyti, kad yra sveiki! Daugelio žmonių įprasta mitybos schema apima makaronus, keptą ar virtą maistą (iš kurio beveik nebelieka vitaminų) ir labai mažai skaidulų. 

   Dėl to atsirado poreikis papildyti trūkstamas organizmo medžiagas. Šią funkciją įgyvendina FitLine papildomo maisto produktai. FitLine papildomo maisto produktų nėra vaistai. FitLine papildomo maisto produktai sukurti iš natūralių gamtos komponentų ir yra "laukiami svečiai" mūsų organizme. Kiekviena ląstelė laukia naujų biologiškai aktyvių medžiagų porcijos ir jas įtraukia į savo metabolinius procesus. Sintetiniai vaistai yra svetimi organizmui. Vaistai yra būtini tik esant sunkiems organiniams pažeidimams, funkcijų sutrikimams, Ūminėms ligoms, operacijoms, traumoms.

  FitLine maisto papildai, tai koncentratas daugumos vitaminų ir mikroelementų, be kurių mūsų organizmas negali normaliai funkcionuoti.

   
  AR GALIMA PAKEISTI FITLINE VAISTINAIS ARBA VAISTUS PAKEISTI FITLINE PRODUKTAIS? Vaistai yra sintetiniai cheminiai junginiai, sukurti dirbtinai koreguoti tam tikrus organizmo negalavimo procesus, kai juos natūraliai taisyti yra sudėtinga arba neįmanoma. FitLine yra natūralios medžiagos, natūraliai palaikančios svarbius organizmo gyvybinius procesus. Kitaip tariant, vaistų ir FitLine produktų paskirtis yra skirtinga. Galitepagerinti sveikatos buklę natūraliais būdais (teisinga mityba, FitLine, fizinis aktyvumas), atsisakę sintetinių vaistų. Jei sveikatos būklė reikalauja, negalėsite visiškai atsisakyti cheminių vaistų. 

  AR GALIMA PAKEISTI FITLINE MAISTU? FitLine kompleksai yra maisto komponentų. Todėl, žinoma, visus juos galima gauti iš maisto šaltinių. Ir taip buvo per visą mūsų evoliuciją. Tačiau šiandieninė mums prieinamas šaldyta, termiškai apdorota, rafinuota, auginamas ar genetiškai modifikuoti maistą produktai turi vis mažiau biologiškai aktyvių medžiagų. O ypatingi ekologiški maisto produktai yra nepasiekiami tiek fiziškai, tiek yra brangūs. Todėl FitLine yra prieinamiausias, koncentruotas ir pigiausias biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis. 

   KAIP DAŽNAI REIKIA VARTOTI FITLINE PAPILDOMO MAISTO PRODUKTUS?   FitLine maisto papildus rekomenduojame vartoti nuolat kiekvieną dieną, vartojimo periodiškumas dienoje ir papildų normos nurodytos kiekvieno produkto vartojimo instrukcijoje.

  AR GALIMA PADARYTI PERTRAUKAS VARTOJANT FITLINE PAPILDOMO MAISTO PRODUKTUS? Žinoma, galima, jeigu jaučiate kad užpildėte mitybos spragas. Rekomenduojamas maksimalus pertraukos laikotarpis yra 2–3 mėnesiai.

  AR GALIMA PERDOZUOTI FITLINE? Beveik visos FitLine naudojamų medžiagų sudedamosios dalys yra natūralios žmogaus organizmui medžiagos. Per ilgą evoliucijos laikotarpį organizmas išmoko naudoti jas maksimaliai efektyviai ir visus perteklius išstumti kuo greičiau. Todėl didžiajai daliai biologiškai aktyvių medžiagų pertekliaus požymiai pasireiškia tik esant didelėms koncentracijoms, kurios yra 50–100 kartų didesnės nei paros poreikis. 

   
  AR GALIMA ĮGYTI PRIKLAUSOMYBĘ FITLINE MAISTO PAPILDAMS? Priklausomybė - tai būklė, kai organizmas, po tam tikro laiko iš išorės (pvz., kai naudojami sintetiniai preparatai terapiniams tikslams, kaip insulinas), nustoja gaminti tam tikras svarbias medžiagas. Nustojus vartoti tokius preparatus, organizme prasideda jų trūkumas, kuris pasireiškia priklausomybės poveikiais. Tačiau maisto biologiškai aktyvios medžiagos, kurios yra FitLine sudedamosios dalys, pagal savo prigimtį iš viso NĖRA sintetinamos mūsų organizme. Būtent dėl to mes nuolat turime jų gauti su maistu. 

  AR GALIMA VARTOTI KELETĄ FITLINE KOMPLEKSŲ VIENU METU?  Biologiškai aktyvių medžiagų, kurios mums nuolat reikalingos, poreikis yra labai didelis. Atitinkamai, kuo ribotesnis mūsų racionas ir kuo mažiau jo gauname iš maisto, tuo daugiau biologiškai aktyvių komponentų mums reikia FitLine produktų pavidalu. Šiam tikslui mūsų mokslininkai specialiai kuria paruoštas programas, sudarytas iš kelių, papildančių vieni kitus, FitLine kompleksų.

   
  KODĖL MANO GYDYTOJAS NEREKOMENDUOJA VARTOTI FITLINE? Tiesa ta, kad ne visi gydytojai turi visą informaciją. Taip pat gali atsitikti, kad gydytojai tiesiog rekomenduoja jiems geriau pažįstamus produktus arba turi finansinį susidomėjimą kitais produktais.

  KURIAIS IŠ MAISTO PAPILDŲ GAMINTOJŲ GALIMA PASITIKĖTI? Kiekvienas, norintis išlaikyti sveikatą, siekia įsigyti geriausius augalinius preparatus: efektyvius, kokybiškus, greitai veikiančius ir grindžiamus naujausiais mokslo laimėjimais. Tačiau čia yra vienas veiksnys, kurio visi bijo - klastojimas. Todėl mes renkamės aukščiausios kokybės produkciją iš Vokietijos. FitLine yra aukščiausios klasės produktai, kuriems galite pasitikėti.

  Vokietijoje, priešingai nei net amerikiečių gamintojai, yra labai griežtas valstybės kontrolės priežiūra maisto papildams. Ir jei tai, kas nurodyta etiketėje, nesutampa su turiniu, gamyklai-gamintojai gali būti atimtas eksportinė licencija.

  FitLine gaminama farmacijos įmonėje Nutrichem Diet, kokybė patvirtinta tarptautiniais, europiniais, šveicarų sertifikatais. 

Powered by Smartsupp