FitLine Omega 3 Vegan

 • FitLine Omega 3 Vegan

  40 

  FitLine Omega 3 Vegan  

 •  FitLine Omega 3 Vegan yra išskirtinis produktas dėl keleto svarbių aspektų:

  Unikalus šaltinis: FitLine Omega 3 Vegan yra  patikimas mikrodumblių Omega 3 riebalų rūgščių šaltinis, kuris yra 100% veganiškas. Tai pukus sprendimas tiems, kurie nori gauti Omega-3 naudos, tačiau vengia žuvies dėl skonio, įsitikinimų arba dėl alergijos.

  Nauda: Omega-3 riebalų rūgštys gali stiprinti imuninę sistemą, gerinti ląstelių membranų formavimąsi, gerina regėjimą ir padėti apsaugoti organizmą nuo ligų. 

  Praktiškas pasirinkimas: FitLine Omega 3 Vegan suteikia patogią ir veganišką alternatyvą tradiciniams Omega-3 produktams.

  Kasdienio aprūpinimo užtikrinimas: Produktas gali būti naudojamas tiems, kuriems trūksta Omega-3  dėl streso ir įtempto gyvenimo būdo.

  FitLine Omega 3 Vegan yra puiku pasirinkimas tiems, kurie siekia naudoti Omega-3, bet nori išlikti ištikimi veganiškam gyvenimo būdui. Tai unikalus produktas, savo sudėtimi ir vartojimu.

  VARTOJIMAS:  Matavimo taurelė 1–2 kartus per dieną iki žymės (4,17 ml) ir ištirpinkite šaltame gėrime.Buteliuke yra matavimo taurelė su vienkartine doze (4,17 ml).

  Atidarę produktą laikykite šaldytuve

  SUDĖTIS:  Glicerolis, vanduo, mikrodumblių aliejus, emulsiklis (sojos lecitinas), saulėgrąžų aliejus, natūralus skonis, antioksidantai (ekstraktas, kuriame gausu tokoferolio, askorbo rūgšties riebalų rūgščių esteriai, rozmarino ekstraktai).  

   Maistinės vertės

  Ingredientai 100 ml 1 porcijai

  Omega 3 rūgštys 3024mg 126mg 252mg 

    iš kurių DHR 2999 mg 125 mg 250 mg 

   iš kurių EPA 25 mg 1 mg 2 mg 

  Forma: Skystis
  Skonis: Apelsinų 


   

   

Powered by Smartsupp