Fitline OMEGA 3+E vandenyje tirpi Omega 3

 • Fitline OMEGA 3+E vandenyje tirpi Omega 3

  40 

   Fitline OMEGA 3+E vandenyje tirpi Omega 3  

 •   FitLine Omega 3+E yra išskirtinė dėl keleto svarbių priežasčių:

  Vandenyje tirpi forma: FitLine Omega 3+E yra vandenyje tirpi, t.y. micelinės formos, kuri leidžia efektyviau įsisavinti produktą organizme. Tai yra revoliucinis sprendimas, nes žinome, kad aliejus ir vanduo nesimaišo. Micelinė forma leidžia produktui išlikti stabilų ir gerai įsisavinti organizme.

  Vitaminas E: Šiam produktui pridėtas vitaminas E, kuris suteikia daug naudos absorbcijos procese. Tai padidina produktų įsisavinimą organizme, 6–9 kartus didesnį nei kitų prekių ženklų produktams.

  Šaltas išgryninimas: FitLine Omega 3+E gaunamas per  šalto išgryninimo procesą be jokio termo apdorojimo. Kitų produktų šildymas gali sugadinti Omega 3 savybes, todėl šaltas apdorojimas svarbus produkto kokybei.

  MicroSolve® ir NTC® technologija: FitLine Omega 3+E yra gaminamas naudojant MicroSolve® ir NTC® technologija, kuri padeda produktui būti efektyviai įsisavinamam organizme.

  Natūralūs ingredientai: Šis produktas yra pagamintas tik iš natūralių ingredientų ir jame nėra konservantų, emulsiklių ir sintetinių monohidroksilių ir t.t.

  Dėl šių savybių FitLine Omega 3+E yra unikalus produktas. 

  VARTOJIMAS:  35 lašai (1,67 ml) 1–2 kartus per dieną į bet kokį vėsų gėrimą išmaišant. Produkto užtenka 1-2 mėn 

   Maistinės vertės

  Ingredientai vienai porcijai

    35 lašai (1,67 ml) 

   Iš viso angliavandenių 1g <1%>

   Vitaminas E 15 mg

   Omega 3 143 mg

   iš kurių DHR 125 mg

  iš kurių EPA 13 mg 

   Pakuotės dydis: Skystis 50ml

   

Powered by Smartsupp